Telefon: 0000 0000 0000 E-mail: biuro@www.pentagram.com.pl Godziny pacy: 08:00 - 17:00

O Nas

Serdecznie witamy na naszym portalu! Tematem, na którym się skupimy jest architektura, zarówno ta współczesna, jak i z poprzednich epok. Zapoznamy Was z najpopularniejszymi budowlami na świecie oraz architektami, którzy są autorami tych wspaniałych dzieł. Przedstawimy polskich projektantów, których prace zapowiadają się obiecująco i już wzbudzają sensacje na zagranicznym rynku architektonicznym. Znajdziecie u nas nowoczesne metody projektowania, z użyciem specjalistycznych programów oraz nietypowe sposoby wykorzystania surowców budowlanych.

Co jest obecnie modne? Przesyt czy minimalizm? Jakie barwy wybrać do pokoju dziecięcego, a jakie do kuchni lub łazienki? Co zrobić, aby pomieszczenie wydawało się większe optycznie? Pomożemy wybrać Wam kolory do wnętrz, bazując na opiniach najlepszych projektantów.

Poznacie również u nas historie architektury. Jak się zmieniała? Co miało na to wpływ? Jakie zabytki istnieją do dziś? I które z nich warto odwiedzić? Jakie metody budownictwa były stosowane w przeszłości? Wszystko to postaramy się szczegółowo opisać w naszych artykułach. Zapraszamy do czytania!


NASI PARTNERZY:

KONTAKT

Rynek 17/2c

Poznań, Polska

E-mail: biuro@www.pentagram.com.pl

Telefon: 0000 0000 0000

WIĘCEJ INFO

Nasz support dostępny jest od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 - 18:00.

Staramy się odpisywać na wszystkie wiadomości w ciągu maksymalnie 24h.

Pozostańmy w kontakcie!

INSTAGRAM
instagram
2018 by www.pentagram.com.pl Back on Top