E-mail: biuro@www.pentagram.com.pl Godziny pacy: 08:00 - 17:00

Pozycjonowanie stron - Poznań

Agilito Sp. z o.o.
ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań
woj. wielkopolskie
biuro@agilito.pl
www.agilitoseo.pl
+48 790 752 541

Agilito, jak każda firma zajmująca się marketingiem w wyszukiwarkach, świadczy usługi, które mają na celu wyprowadzenie strony klienta na wysokie pozycje w Google. Prowadzi ona działania z zakresu SEO, czyli optymalizacji witryny, content marketingu oraz zarządzania kampaniami linków sponsorowanych AdWords. Agencja funkcjonuje w Poznaniu już od 2012 roku obsługując klientów z całej Polski, ale także z krajów takich jak Anglia, Irlandia czy Niemcy.

W skład zespołu Agilito wchodzą doświadczeni handlowcy, specjaliści od IT oraz kreatywni copywriterzy, którzy ściśle współpracując przygotowują strategię marketingową dla każdego przedsiębiorstwa. Realizacja projektów, których się podejmują jest w pełnie profesjonalna oraz odbywa się przy bliskim kontakcie z klientem, z którym konsultowane są wszelkie zmiany wprowadzane na stronie internetowej. Dzięki takiemu podejściu, agencja buduje zaufanie przedsiębiorców, z którymi współpracuje oraz może wprowadzać sugerowane przez nich modyfikacje. Pracownicy Agilito są doskonale zaznajomieni z wytycznymi Google, dlatego wszystkie wykonywane działania są z nimi zgodne i nie zagrożą bezpieczeństwu domeny. Firma oferuje lokalne pozycjonowanie stron Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin i wiele więcej lokalizacji.

Jak wygląda proces pozycjonowania?

Proces pozycjonowania firma Agilito rozpoczyna od analizy rynku, na którym działa klient, jego konkurencji oraz stanu technicznego jego strony. Dział handlowy następnie sporządza listę fraz kluczowych, które będą wykorzystywane przez specjalistów agencji i przedstawia je przedsiębiorcy. Po jego akceptacji oraz wypełnieniu wszystkich formalności, pozycjonerzy przechodzą do działania. Aby poprawić widoczność witryny, muszą oni wprowadzić wiele zmian do jej kodu źródłowego, tak aby był możliwie najbardziej zbliżony do wytycznych przedstawionych przez Google.

Ich zadaniem jest przygotowanie prawidłowych meta tagów i meta opisów, które właściwie ilustrują przedstawione na podstronach treści. Następnie przechodzą oni do przygotowania pliku robots.txt, strony błędu 404 czy instalacji narzędzi Google (Analytics i Search Console). Zadbają oni również o poprawienie nawigacji witryny, tak by ułatwić pracę robotom indeksującym. Pozycjonerzy odpowiadają także za zbudowanie zaufanego profilu linkowego, który jest niezwykle ważnym elementem tego typu reklamy. Po przygotowaniu projektów zmian na stronie WWW klienta, przekazują go oni SEO copywriterom, którzy muszą wówczas utworzyć unikalne treści. Wykreowane teksty muszą muszą zawierać naturalnie występujące słowa kluczowe, a przede wszystkim budzić zainteresowanie użytkowników.

Aby zmiany wprowadzone przez specjalistów przynosiły zamierzone skutki, strona musi znajdować się pod ciągłą kontrolą. Współpraca z Agilito to pewność tego, że wraz ze zmieniającymi się algorytmami Google, będzie ona stale analizowana i optymalizowana by utrzymywać osiągnięte pozycje.

Naturalna reklama

Pozycjonowanie strony internetowej jest furtką, która otwiera przed klientem szereg dróg, które mogą znacząco wpłynąć na stan, w jakim się znajduje jego przedsiębiorstwo. Przede wszystkim, najbardziej zauważalną zmianą jest zwiększenie ruchu w serwisie – w związku z tym, iż wyświetla się on na topowych miejscach wyszukiwania, dużo więcej użytkowników zdecyduje się kliknąć na link. W sytuacji, gdy strona WWW staje się często odwiedzana, należy zadbać o jej estetyczny i nowoczesny wygląd, a także zatroszczyć się o to, aby przedstawiona oferta była atrakcyjna i ciekawa. Tylko w ten sposób klient będzie mógł przekonać odbiorców do nawiązania współpracy z jego firmą.

Współpraca z agencją, która z takim zaangażowaniem oraz profesjonalizmem świadczy swoje usługi oznacza, iż na każdym szczeblu kooperacji, zleceniodawca może liczyć na kompleksowe wsparcie – zarówno czysto techniczne, jak i merytoryczne. Dzięki dedykowanym opiekunom wszystkie niejasności lub jakiekolwiek problemy są wyjaśniane błyskawicznie, tak aby strona cały czas odnosiła sukcesy w wyszukiwarce. Pozycjonowanie z Agilito sprawdza się w przypadku małych firm, które decydują się na wąski zakres fraz – dzięki temu nie muszą ponosić przytłaczających kosztów reklamy. Aczkolwiek nawet większe firmy, które chcą uwzględnić dziesiątki wyrażeń, będą niezwykle zadowolone z atrakcyjnej cenowo oferty oraz możliwości agencji (pełen cennik usług pozycjonowania na stronie agencji: https://www.agilitoseo.pl/cennik.html).

Działania związane z pozycjonowaniem są kluczowe podczas budowania marki, gdyż kierują szerokie grono odbiorców do przedsiębiorstwa klienta. Nawet nowo-powstałe firmy mogą odnieść znaczący sukces poprzez dobranie właściwej strategii oraz kompetentną agencję zarządzającą ich reklamą. Współpraca z Agilito jest najlepszą szansą na zaistnienie w internecie oraz na rozwijanie swojego przedsiębiorstwa.


NASI PARTNERZY:

Pozycjonowanie stron Poznań
KONTAKT

Rynek 17/2c

Poznań, Polska

E-mail: biuro@www.pentagram.com.pl

WIĘCEJ INFO

Nasz support dostępny jest od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 - 18:00.

Staramy się odpisywać na wszystkie wiadomości w ciągu maksymalnie 24h.

Pozostańmy w kontakcie!

INSTAGRAM
instagram
2018 - 2021 by www.pentagram.com.pl Back on Top